PL EN

Home / Nasz zespół

Firma

Firma 3City Electronics została założona przez grupę przyjaciół i działa na rynku od 2013 roku.  Założyciele i pracownicy są związani z branżą elektroniczną od kilkunastu lat. Po roku działalności przedstawiliśmy komputer wielkości  karty kredytowej. Doświadczenie zdobyte w wiodących światowych firmach zaowocowało ponad 40-ma  zaawansowanymi projektami.

Co robimy

Oferujemy usługi z zakresu projektowania, programowania, produkcji i testowania urządzeń elektronicznych. Z wielką pasją tworzymy urządzenia od pomysłu po etap dostarczania gotowego produktu na rynek wraz z obudową i wymaganymi certyfikatami. Dbamy o najwyższą jakość, bezpieczeństwo powierzanych danych, właściwą ocenę czasu i kosztów prac oraz innowacyjność projektów, które znajdują zastosowanie na całym świecie.

Nasz zespół

Kluczową wartością 3City Electronics są ludzie.

 

Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki. Niektórzy z nich są czynnymi wykładowcami i doktorantami na tej uczelni. Swoje umiejętności zdobywali w firmach produkujących zaawansowane urządzenia, sprzedawane z powodzeniem na całym świecie i wyznaczające nowe trendy w technologii. Eksperci 3City Electronics wykorzystują nowoczesne systemy zarządzania oraz innowacyjne rozwiązania projektowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy spełniać coraz wyższe wymagania naszych Klientów.

 

Tworzymy możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Każdy pracownik jest częścią składową potencjału naszej firmy. Wspólnie stanowimy solidny fundament, na którym budujemy przyszłość.

Klienci

Naszymi klientami są firmy, które pod własną marką sprzedają produkty i rozwiązania z dziedziny elektroniki użytkowej i przemysłowej. Najczęsciej są to producenci elektroniki, integratorzy systemów dla przemysłu i automatyki domowej.

 

Partnerzy

3City Electronics jest certyfikowanym partnerem wiodących światowych producentów elektroniki i dostawców technologii: Intel, Kontron, Legic

Siedziba

Firma mieści się w biznesowej dzielnicy Gdańska - Oliwie.  Biura i laboratoria zajmują powierzchnię 650m2. Posiadamy m.in. komorę do badań EMC, drukarkę 3D i frezarkę, laboratorium sieciowe.

Społeczność lokalna

Nasza firma działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym – od początku działalności jesteśmy członkiem programu „Firma przyjazna naturze”.

 

3City Electronics jest członkiem Pomorskiego Klastra ICT Interizon skupiającego przedsiębiorców z branży w regionie Pomorza. Aby jeszcze bardziej uwiarygodnić nasze działania na rynku, rozwijamy w codziennej praktyce ideę społecznej odpowiedzialności biznesu CSR.

 

Dzielimy się wiedzą i umożliwiamy rozwój studentom i absolwentom, dlatego blisko współpracujemy z Politechniką Gdańską.

Nasi pracownicy zawsze chętnie dołączają się do akcji charytatywnych, w których bierzemy udział.

Promujemy zdrowy tryb życia! Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych pracowników to osoby kochające sport i chętnie ich w tym wspieramy.